NEDEN BİZ

SEKTÖREL TECRÜBE: Sektörel tecrübenin akademik eğitimle buluşmasından doğan Global Kariyer; kişilere ve kurumlara özel kariyer planları sunmakta firmaların ve kendini geliştirmek isteyen bireylerin en önemli paydaşlarından olmaktadır.

Global Kariyer 2010 yılından bu yana, yürütmekte olduğu bu amaca özel eğitim programlarıyla, ulusal ve uluslararası piyasalarda faaliyet gösteren iş dünyamıza eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekte; sektörün önde gelen firmalarında çalışmış ve çalışmakta olan eğitmen kadrosuyla en etkili ortak kimliği taşımaktadır.

ÜNİVERSİTELER, TİCARET ve SANAYİ ODALARIYLA İŞ BİRLİĞİ: Önemli Devlet ve Vakıf Üniversiteleri ile akademik, Sanayi ve Ticaret Odalarıyla da sektörel iş birliği içerisinde olan kurumumuz, bugüne kadar 9000’den fazla kişiye ve 400’ün üzerinde firmaya hizmet vermiştir. Gün geçtikçe öğrenci ve eğitmen kadrosu genişleyen kurumumuz eğitim ve öğretimin yanında olmaya devam edecektir.

MEB ONAYI ve KOSGEB DESTEKLERİ: Milli Eğitim Bakanlığı resmi onayıyla verdiğimiz eğitimlerimizin neredeyse tümünden KOSGEB desteğiyle faydalanabilir; bunun için Eğitim Danışmanlarımız ve KOSGEB Danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Sizlere de yetkin olduğumuz konularda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekten mutluluk duyarız.